
Спорт 14.10.2021 11:23 Снимка: ДНЕС+
Изненада! Камбуров напуска Берое
Мартин Камбуров няма да продължи с Берое и през пролетта.
Договорът му е до 31 декември и няма да бъде подновен, пише “Тема Спорт”. Желание за нов контракт няма както от страна на играча, така и от клуба. Централният нападател се върна под Аязмото с една-единствена цел - да подобри рекорда на Петър Жеков за най-много голове в елита - 253. Камбуров вече има 254 попадения. Той е близо и до другия рекорд - за най-много мачове на Георги Илиев - 461. Засега обаче Камбуров няма амбиции да гони и него. Той дори обмисля да сложи край на кариерата си след Нова година. Вчера таранът стана на 41 години.
Наскоро спортният директор на Берое Ивко Ганчев потвърди, че от клуба на този етап не са водили разговори за продължаването на договора на Мартин Камбуров и че намерението на играча е да си тръгне от тима.
Пред свои близки голмайстор №1 у нас не криел желанието си да спре с футбола в любимия Локомотив (Пловдив), но заради Христо Крушарски това нямало как да се случи. Камбуров бил категоричен, че докато бизнесменът е на “Лаута”, той няма да се върне под никаква форма.
Централният нападател напусна “смърфовете” през 2017 година след скандал с Крушарски./tribune.bg
Още по темата
![]() |
1 | 2.10078 |
![]() |
1 | 2.25925 |
![]() |
10 | 3.85112 |
![]() |
100 | 4.16705 |
![]() |
1 | 1.67408 |
Последни новини
- 10:42 Скок в цените на повечето плодове и млечни продукти
- 10:33 Внимание! Код "червено" за пожари
- 10:21 Иван Иванов посяга към титлата на "Уимбълдън" преди мъжкия финал
- 10:11 6000 лева е гаранцията на задържаните за най-голямата нелегалната фабрика за цигари
- 09:59 71-годишна българка е намерена мъртва във водите на Егейско море
- 09:46 Общо 164 пожара са потушени в страната през изминалото денонощие
- 09:33 Яхтата на Роналдо предизвика хаос в гръцко пристанище – капитанът е арестуван
- 09:24 Двама души в неизвестност след наводнения в Каталуния