Спорт 20.12.2022 12:56 Снимка: ДНЕС+
Гризман и Лорис са били доволни, че Бензема ще пропусне световното
Френските национали Антоан Гризман и Юго Лорис бяха доволни, че Карим Бензема ще пропусне Световното първенство през 2022 г. в Катар, съобщи журналистът от Give Me Sport Ромен Молина.
Той направи такива заключения след реакцията на Гризман и Лорис на завръщането на Бензема във френския национален отбор преди Евро 2020 - по време на отборния обяд нападателят беше поздравен от всички играчи с изключение на Антоан. Лорис на свой ред аплодира без емоции, предаде БТА.
Молина смята, че тази реакция се дължи на факта, че и двамата играчи не искат да загубят лидерските роли в националния отбор с идването на Бензема.
След завръщането на нападателя на Реал Мадрид Франция спечели Лигата на нациите през 2021 г. На Световното първенство през 2022 г. "петлите" стигнаха до финал, губейки от Аржентина на дузпи.
Вчера Бензема обяви, че се оттегля от френския национален отбор.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:03 Ливан и Израел започват нов кръг преговори във Вашингтон
- 13:59 Кабинетът "Радев" замразява минималната заплата на 620,20 евро до 2028 г.?
- 13:57 Политическата криза в Румъния продължава
- 13:50 Tрима загинали след серия разрушителни торнада в САЩ
- 13:45 Кирил Димов, бивш шеф на ДАНС-Варна: Изгонването на Невзоров от България беше заради "пране на пари"
- 13:42 Над 40 са вече сигналите за мазут по плажове в Бургаско
- 13:41 Варна почете героите, спасили града след взрива на танкера "Ерма"
- 13:35 Министър Петрова обсъди с делегация от САЩ финалните стъпки за безвизово пътуване