Георги Илиев: Хартийките в банката са за тия, които създават тези истории
Спорт 27.05.2019 18:38
Хартийките в банката са за тия, които създават тези истории. Това заяви подгласникът на Тодор Неделев за „Футболист на футболистите“ за сезон 2018/19 Георги Илиев след края на официалната церемония по награждаването в хотел „Балкан“, предаде репортер на БГНЕС.
Неостаряващият полузащитник на Черно море коментира разразилия се скандал в медийното пространство относно шестимата изгонени от състава играчи преди последния кръг от първенството срещу Лудогорец, заподозрени в симулативна игра в двубоя срещу ЦСКА в началото на месеца. Днес още четирима от състава на „моряците“ бяха освободени от първия отбор.
„Много съм щастлив, казах го и там, щастлив съм заради тази награда, защото идва в момент, в който изживяваме страхотни тежки моменти – не само аз и моето семейство, а и семействата на другите момчета. Не знам кой болен и развален мозък може да роди такива неща – ние сме хора, които няма какво да крием, ние сме тези, които искаме истината да излезе наяве. Всеки, който ме познава, знае какъв човек съм – истинското богатство на човек за мен е винаги това, което имаш в себе си като чувства, като ценности – хартийките в банката са за тия, които ги създават тези истории“, започна той.
„Нямам идея откъде дойде това нещо – който има някакви доказателства, да ги каже, а не да ни оцапват имената. Просто тези дни са толкова тежки, не ми е останало много време да мисля за футбол. Въпросите за детектора трябва да бъдат зададени към хората, които са с обвинения и след като се нахвърли тази помия в медийното пространство – нямам идея кой ме обвинява, няма нищо конкретно. С Илиан Илиев си говорим, нали дойдохме заедно на церемонията. Благодаря“, завърши капитанът на Черно море.
Старши треньорът на „моряците“ Илиан Илиев също коментира случилото се, което разбуни духовете в българския футбол в последната седмица. „Никой не ми е казал от клуба причини, различни от футболните за тези, които си тръгнаха в сряда. За днес, момчетата на Ради Василев и Кононго им бяха предложени нови договори, но те предпочетоха да търсят по-добри варианти в чужбина, докато Мехди и Жоаким също имаха предложения за нови договори, но и те избраха да търсят варианти извън България заради това, че не получаваха шансове за игра. Не искам да коментирам такива неща, тъй като за мен е абсурдно“, започна той.
„Аз го казах, преди да дойдете, никой треньор не вярва да е станало нещо, тъй като трябва да спираме с професията – всеки допуска грешки, а най-много грешим ние. Аз ако зависеше от мен, нямаше да освободя никого. В сряда казахме, че не може да разчитаме на тези играчи и това. На никой не е приятно да се подлага на детектор на лъжата, ние отидохме доброволно – по принцип имам договор, 10 човека напускат, ще бъде доста трудно да им бъдат намерени заместници, но ще преценим как да процедираме“, завърши наставникът на Черно море. /БГНЕС
Неостаряващият полузащитник на Черно море коментира разразилия се скандал в медийното пространство относно шестимата изгонени от състава играчи преди последния кръг от първенството срещу Лудогорец, заподозрени в симулативна игра в двубоя срещу ЦСКА в началото на месеца. Днес още четирима от състава на „моряците“ бяха освободени от първия отбор.
„Много съм щастлив, казах го и там, щастлив съм заради тази награда, защото идва в момент, в който изживяваме страхотни тежки моменти – не само аз и моето семейство, а и семействата на другите момчета. Не знам кой болен и развален мозък може да роди такива неща – ние сме хора, които няма какво да крием, ние сме тези, които искаме истината да излезе наяве. Всеки, който ме познава, знае какъв човек съм – истинското богатство на човек за мен е винаги това, което имаш в себе си като чувства, като ценности – хартийките в банката са за тия, които ги създават тези истории“, започна той.
„Нямам идея откъде дойде това нещо – който има някакви доказателства, да ги каже, а не да ни оцапват имената. Просто тези дни са толкова тежки, не ми е останало много време да мисля за футбол. Въпросите за детектора трябва да бъдат зададени към хората, които са с обвинения и след като се нахвърли тази помия в медийното пространство – нямам идея кой ме обвинява, няма нищо конкретно. С Илиан Илиев си говорим, нали дойдохме заедно на церемонията. Благодаря“, завърши капитанът на Черно море.
Старши треньорът на „моряците“ Илиан Илиев също коментира случилото се, което разбуни духовете в българския футбол в последната седмица. „Никой не ми е казал от клуба причини, различни от футболните за тези, които си тръгнаха в сряда. За днес, момчетата на Ради Василев и Кононго им бяха предложени нови договори, но те предпочетоха да търсят по-добри варианти в чужбина, докато Мехди и Жоаким също имаха предложения за нови договори, но и те избраха да търсят варианти извън България заради това, че не получаваха шансове за игра. Не искам да коментирам такива неща, тъй като за мен е абсурдно“, започна той.
„Аз го казах, преди да дойдете, никой треньор не вярва да е станало нещо, тъй като трябва да спираме с професията – всеки допуска грешки, а най-много грешим ние. Аз ако зависеше от мен, нямаше да освободя никого. В сряда казахме, че не може да разчитаме на тези играчи и това. На никой не е приятно да се подлага на детектор на лъжата, ние отидохме доброволно – по принцип имам договор, 10 човека напускат, ще бъде доста трудно да им бъдат намерени заместници, но ще преценим как да процедираме“, завърши наставникът на Черно море. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:33 Шест месеца след края на брака им: Никол Кидман отправи специален поздрав към Кийт Ърбан
- 19:24 33% от местата в ръководствата на публичните компании ще бъдат за по-слабо представения пол
- 19:21 Прогресивна България: Вдигаме данъка за второ жилище, да се купуват за живот, а не за спекула
- 19:17 Русия разполага с най-мощната противоракетна система в света - A-235 защитава Москва
- 19:09 В САЩ произведоха възпоменателни монети с надпис „Свобода“ и „Вярваме в Бог"
- 19:02 Откриха гробници, които може да са предшественици на пирамидите в Египет
- 18:55 Грушко: НАТО реално се готви за война с Русия до 2030 г.
- 18:47 НАСА вижда огромен потенциал за добив на ресурси от най-голямата луна на Сатурн