Шест месеца след края на брака им: Никол Кидман отправи специален поздрав към Кийт Ърбан

Любопитно 22.06.2026 19:33 Снимка: ДНЕС+

Шест месеца след края на брака им: Никол Кидман отправи специален поздрав към Кийт Ърбан

59-годишната носителка на "Оскар" публикува две черно-бели снимки от семейния архив

Никол Кидман отбеляза Деня на бащата с емоционална публикация в Instagram, посветена на важните мъже в живота ѝ. Сред тях беше и бившият ѝ съпруг Кийт Ърбан, с когото има две дъщери.

59-годишната носителка на "Оскар" публикува две черно-бели снимки от семейния архив. На едната от тях Кийт Ърбан носи на гърба си двете им дъщери - Сънди Роуз и Фейт Маргарет, когато те са били още малки, пише сп. People.

"Честит Ден на бащата на всички бащи", написа Никол към снимките.

Кидман и Ърбан сключиха брак през 2006 г. и обявиха раздялата си през септември 2025 г. след 19 години съвместен живот.

Актрисата от сериала "Scarpetta" използва повода и за да почете паметта на своя баща, д-р Антъни Кидман. Тя сподели черно-бяла снимка, на която той я държи на ръце, когато е била малко дете. Никол Кидман неведнъж е говорила за силната връзка, която е имала с родителите си. Баща ѝ, психолог и биохимик, почина през 2014 г. на 75-годишна възраст, а майка ѝ, Джанел Кидман, си отиде през септември 2024 г. на 84 години.

В интервю за Harper's Bazaar през октомври 2025 г. актрисата заяви:

"Децата ми ми дават смисъл. Да бъда тяхна закрилница и водач, да им обещая, че ще съм до тях и че, независимо какво се случи, винаги ще имат сигурно място, където да растат."

Тя допълни, че именно животът, взаимоотношенията и хората я карат да се чувства изпълнена с енергия и жизненост.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355