Спорт 07.09.2022 10:03 Снимка: ДНЕС+
Екзекуторът на "Лудогорец" удари и "Челси" в Шампионската лига
Отстранилият "Лудогорец" в ІІІ квалификационен кръг за влизане в групите на Шампионската лига "Динамо" (Загреб) стартира страхотно в същинската фаза на турнира.
Хърватският първенец надви 1:0 у дома един от водещите английски отбори "Челси". Нападателят Мислав Орсич бе точен в 13-ата мин, а попадението му остана единствено.
В Дортмунд "Борусия" разби с 3:0 датския "Копенхаген". Точни за германския тим бяха Марко Ройс (35), Рафаел Герейро (42) и Джуд Белингам (83).
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:50 Бившата гимнастичка Цвети Стоянова: Отне ми 10 години да проговоря за трагедията
- 15:46 МВнР към Мицкоски: Отдаваме изключително значение на защитата на дипломатическата кореспонденция
- 15:38 Фискалният съвет: Бюджет 2026 влошава дългосрочната фискална устойчивост
- 15:30 Казахстан е готов да доставя гориво на Русия, ако поиска
- 15:26 Телепортация или гаф? Джани Инфантино се появи на два мача едновременно на Мондиала
- 15:15 Ройтерс: Джей Ди Ванс и Марко Рубио говорят по различен начин за Иран и Израел
- 15:07 Любомир Николов: 20 собственици на незаконни имоти са задържани при акцията в рйон „Приморски“
- 14:59 Пламен Абровски, МЗХ: Парите за земеделие в бюджета ще бъдат достатъчни