Спорт 05.09.2022 18:47 Снимка: ДНЕС+
Билетите за Лудогорец-Рома свършиха
Лудогорец официално обяви, че билетите за мача с Рома вече са свършили.
Вчера “орлите” пуснаха в продажба пропуски за двубоя и сега, по-малко от 24 часа по-късно, вече са разпродадени, а продажбата им е преустановена. Двубоят в Разград между “зелените” и “вълците” на Жозе Моуриньо е в четвъртък (8 септември).
Ето какво пишат Лудогорец във “Фейсбук” страницата си:
"Свършиха билетите за Лудогорец - Рома
ПФК Лудогорец съобщава, че билетите за мача от група С на Лига Европа срещу Рома, който ще се играе в четвъртък (8 септември) от 19,45 ч. на "Хювефарма Арена", са изчерпани. По тази причина Клубът преустановява продажбата на входни талони за двубоя.
ПФК Лудогорец благодари на всички свои привърженици, които ще подкрепят отбора на стадиона в четвъртък вечер срещу италианския гранд".
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:06 Уволнени от Тръмп учени създадоха нов сайт за климатични данни
- 16:58 Прокуратурата в Ню Йорк оттегли обвинение за изнасилване срещу Харви Уайнстийн
- 16:51 Впечатляващо дълголетие: Нагатомо е първият азиатец, който играе на пет Мондиала
- 16:43 Русия готви нов кошмар: Рояци подводни дронове ще атакуват самолетоносачи
- 16:34 Учени: Забраните на никотина не работят, но убиват
- 16:26 Откриха 85-годишен турист мъртъв в басейн в Приморско
- 16:18 Румъния задържа българин за корупционна схема в хазарта
- 16:11 Учени за първи път разчетоха напълно съдържанието на овъглен свитък от Херкулан