Наука 23.05.2021 09:34 Снимка: ДНЕС+
Ваксините създадоха 9 нови милиардери (Инфографика)
Печалбите от ваксините срещу COVID-19 помогнаха на поне 9 души да станат милиардери, твърдят активисти от Пийпълс ваксинс алаянс (Народен съюз за ваксините).
Според тяхно проучване листата на новите милиардери, забогатели от успешните инжекции, се оглавява от Стефан Бансел, шеф на "Модерна", с $ 4,3 млрд. и Угур Шахин, шеф и съосновател на "Байонтек", с $ 4 млрд./24 часа
Вижте кои още забогатяха най-много от ваксините:

Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:24 Варна ще е домакин на XII Европейска олимпиада по география
- 12:17 Съдът образува ново дело по иск на „МБАЛ Варна“ ЕООД срещу НЗОК за над 282 хиляди евро
- 12:09 България пак започва да произвежда автомобили
- 12:01 Рекордните горещини в Европа взеха 18 жертви във Франция
- 11:53 Гледат мярката на задържаните "Калашници"
- 11:45 Белгия иска ареста на бившия гръцки еврокомисар Аврамопулос по случая "Катаргейт"
- 11:37 Тръмп: Ford и General Motors може да произвеждат Patriot и Tomahawk
- 11:29 Руски Ту-160 отработиха дозареждане във въздуха над Баренцево и Норвежко море