
Любопитно 22.07.2020 13:45 Снимка: ДНЕС+
Женската изневяра. Защо?
Жената може да има сериозни причини, за това, че изневерява. В този случай психолози и сексолози препоръчват на мъжете да анализират сексуалното си поведение.
Според специалисти има 3 признака за изневеряващата жена:
- Тя не се гласи
- Не се старае да се разкрасява
- Не се облича ярко и предизвикателно
Жените са добри стратези, затова се стремят да не привличат вниманието към себе си и да изглеждат по незабележими, когато всъщност имат повод за подозрения.
Изневерявайки, жената се чувства виновна и всявчески се стреми да притъпи това чувство. Става по загрижена, глади идеално ризите ви, готви по-често и никога не отказва секс, но очите и издават фалшива загриженост, затова бъдете внимателни.
Ако преди е мърморила, а сега всичко я устройва и няма никакви претенции и не обръща внимание на някои ваши недостатъци, това е просто, защото е щастлива с друг.
Ето и някои от причините за изневерите:
- Жената може да е недоволна от сексуалния живот, който имате; да е спряла да ви обича или просто да търси отмъщение за нещо, което сте направили.
- Не разнообразявате е секса
Омръзнали са и едни и същи пози, едно и също място с един и същи човек. Ако мъжът отказва да експериментира в леглото, сексът става скучен, затова тя намира друг, който да и достави това, от което има нужда.
- Не я карате да се чувства желана
Ако мъжът мисли само за собственото си удоволствие и оргазъм, тя ще намери някой, от когото да получи това, което доставя на вас.
- Недоверчивост
Жената може да се страхува да не забременее или просто е стресирана от сексуалната агресия на мъжа до нея. Затова може да потърси някой, който да я разбира и да се съобразява с нейните желания.
- Размерът
Може би не удовлетворявате очакванията и за размер на пенис. Това е доста основателна причина и е важно за сексуалните отношения
Още по темата
![]() |
1 | 2.07846 |
![]() |
1 | 2.2556 |
![]() |
10 | 3.85583 |
![]() |
100 | 4.12653 |
![]() |
1 | 1.67911 |
Последни новини
- 21:00 Хороскоп за вторник, 12 август 2025 г.
- 19:33 Туск: САЩ ще разговарят с европейските си партньори преди срещата Тръмп-Путин
- 19:25 Мъж открадна бус със стоки, полицията го задържа след гонка на летището
- 19:18 Зеленски: Отстъпките няма да накарат Русия да прекрати войната
- 19:11 Арестуваха българин в Гърция при акция за 270 кг кокаин за 5,5 милиона евро
- 19:03 Нидал Алгафари: Политиците да спрат да приемат опонентите си като вечни врагове
- 18:55 МО: Личен състав и военна техника ще се придвижват по републиканската пътна инфраструктура
- 18:48 Гвардейци заляха Вашингтон тази нощ, гонят бездомните (ВИДЕО)