Любопитно 12.09.2022 11:58 Снимка: ДНЕС+
Зак Ефрон е депресиран
Благодарение на ролята си в "Спасители на плажа" Зак Ефрон успя да се поизтупа от сладникавия образ на Disney, който го направи известен.
За целта актьорът се превърна в същински терминатор, като физиката му е доста трудно да бъде постигната повторно. Тя е постигната чрез много тренировки и стриктен режим на хранене.
В интервю за Men's Health казва, че за да е максимално изчистен по време на снимките, се е наложило да приема силни дуаретици. В резултат на всичко това е развил безсъние и е изпаднал в депресия. След края на снимките на Зак Ефрон му е отнело шест месеца, за да се почувства отново добре.
След това неприятно преживяване е преосмислил приоритетите си и е решил да не поставя фитнеса и тренировките в центъра на всичко. В интервюто актьорът споделя и защо напоследък изглежда по по-различен начин.
През април в социалните мрежи се появиха коментари на хора, които твърдят, че Ефрон си е направил пластична операция на лицето, защото челюстта му изглежда по-голяма от преди. Да, наистина се е случило нещо, но то няма общо с операция.
Зак Ефрон казва, че преди около четири години е счупил челюстта си след инцидент в дома му, при който дори е загубил съзнание. Положението е било сериозно, а в резултат на случилото се дъвкателните му мускули са станали по-силни и са се уголемили. Което обяснява и малко по-различният му външен вид в областта на челюстта.
Но слуховете за пластична операция са били толкова много, че са накарали дори собствената му майка да го попита дали наистина са верни. Но Ефрон се е научил, че не трябва да обръща внимание на подобни неща и какво си мислят хората.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:59 Хороскоп за четвъртък, 4 юни 2026 г.
- 19:37 Белгиец наръга хазяина си с нож пред басейн в София, задържан е
- 19:31 ГДБОП координира международна акция срещу 9 банди за незаконен стрийминг
- 19:23 Григор и Ейса заедно на парти край морето
- 19:16 Случаят с разменените бебета, който потресе България: Съдът реши - и едната майка е съпричастна
- 19:09 За да не вдигат цените, търговци свалят грамаж и качество
- 19:01 Дженифър Лопес и Брет Голдщайн са имали тайна афера
- 18:54 ВСС отложи избора на нов шеф на Националната следствена служба - няма кандидати