Любопитно 07.04.2021 19:08 Снимка: ДНЕС+
Тайра Банкс и новата марка за сладолед на модела
Преди време моделът, актриса и предприемач Тайра Банкс сподели, че е напълняла. Още тогава си призна, че обича да си хапва, при това от най-вредните и калорични храни.
Затова и въобще не се учудихме, че новият й бизнес е свързан именно с храна.
Всъщност, 47-годишната Тайра отдавна говори за голямата си мечта - да има своя марка за сладолед. Още от малка той е любимото й сладко изкушение, което тя винаги е свързвала и с майка си. Двете са имали свой ритуал: всяка петък вечер си взимали по един сладолед, сядали в колата и дълго си говорили за "всичко".

Тези дни Тайра обяви в своя Instagram, че нейните сладоледи SmiZE вече са факт - първият щанд е отворил врати в Санта Моника, Калифорния.
Оказва се, че мечтата й не е и от вчера, а тя се опитва да я реализира, но все отлага (по безброй причини) от цели 15 години.

Предпоследният й опит е от 2020 г., но е провален от COVID-19 и пандемията. Тайра е била планирала сладоледите й SmiZE да са една от атракциите в нейният тематичен парк ModelLand, също в Санта Моника.

А ModelLand е "уникално място", както самата тя го нарича. Там жените могат да се научат как да позират, да пазаруват и накрая да си тръгнат с лукбук, пълен със свои снимки, заснети от професионални модни фотографи./lifestyle.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:32 Тойота спечели автомобилното състезание "24 часа на Льо Ман" и записа първа победа от четири години
- 19:20 Великобритания задържа руски петролен танкер в Ламанша
- 19:08 Централният плаж в Кранево получи за първи път тази година международното отличие „Син флаг“
- 18:54 Броят на загиналите палестинци в Газа е надхвърлил 73 хил. души, съобщиха здравните служби в анклава
- 18:42 Петима сърби са арестувани, обвинени са във военни престъпления в Косово заради "клането в Речак"
- 18:30 Хиляди се събраха в Женева на протест срещу Г7 часове преди срещата на върха във Франция
- 18:18 Най-малко шестима загинали при сблъсък на два хеликоптера в небето над Рио де Жанейро
- 18:06 Избирателната активност на частичните местни избори в поморийското с.Бата надхвърли 31% към 16:00 ч.