Любопитно 10.04.2023 10:38 Снимка: ДНЕС+
Румър Уилис - откровено за бременността и плановете за семейството си
За първи път дъщерята на Деми Мур и Брус Уилис, Румър, и гаджето ѝ Дерек Ричард споделиха, че ще стават родители през декември миналата година с пост в Instagram.
Два месеца по-късно, точно на Свети Валентин, бъдещият татко изрази любовта си към Румър и ѝ благодари, че заедно са създали семейство. Отново в Instagram той написа още, че изпитва "голямо благоговение и уважение" към своеобразното пътуване, което е бременността. "Нямам търпение да танцувам из кухнята с нашето бебе", допълни още Дерек Ричард.
Сега е ред на Румър Уилис да сподели повече за очакванията и плановете на семейството си. В интервю за People тя признава, че е фен на големите семейства и с това подсказва, че се надява в бъдеще да има още няколко деца. Засега обаче тя е фокусирана върху първото си бебе, което иска да роди по естествен начин. Щом става въпрос за плана ѝ за раждане, Румър се стреми да следва стъпките на майка си Деми Мур.
"Най-големият урок, който научих досега, по време на този преход към майчинство, е да се отдам, така че в идеалния случай планирам домашно раждане", разкрива младата майка. Тя обаче е и наясно, че ако този вариант се окаже рискован, ще е добре да промени плана. И е готова да го направи.
Мислейки вече за периода след раждането, Румър Уилис споделя надеждите си бебето ѝ да наследи "шантавостта" на майка си Деми Мур и баща си Брус Уилис. Младата майка не крие, че цялото семейство са малко странни, но пък харесва тази тяхна черта. По думите ѝ дори и полусестрите ѝ от брака на баща ѝ с Ема Хеминг имат този ген.
"Това е любимото ми нещо. Смея се със семейството си", казва Румър Уилис.
Сестра ѝ Скаут е споделяла както вълнението си да бъде леля, така и увереността си, че Румър ще бъде най-добрата майка. "Тя е един от най-щедрите хора, невероятно мили хора, които познавам", казва тя пред E! News.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:34 Митниците хванаха пратки с дрога от осем уебсайта, пристигащи от Централна Европа
- 19:27 С опасност за живота е 26-годишна жена в Бургас, блъсната от тротинетка
- 19:21 Днешната атака с дронове срещу Москва е една от най-големите през 2026 г.
- 19:13 Ценни находки откриха при проучвания на крепостта "Коваческо кале" край Попово
- 19:06 Турция задържа 27 души по разследване за корупция, свързано с кмета на Истанбул
- 18:58 Вижте в какво инвестира парите си Доналд Тръмп
- 18:50 България е сред страните в ЕС с най-чисти води за къпане
- 18:43 България остава втора в ЕС по ръст на почасовите заплати