Любопитно 22.01.2021 11:22 Снимка: ДНЕС+
Луиза Григорова-Макариев, Мартин Макариев и първата снимки на сина им Бран отблизо
Харесваме Луиза Григорова и като актриса, и като жена. А откакто стана майка можем само да добавим, че е една от най-лъчезарните известни млади мами, които с още повече интерес следим.
От самото начало на бременността до раждането в края на септември съпругата на режисьора Мартин Макариев споделяше емоциите си със своите почитатели в социалните мрежи.
Всички се радваха на раждането на малкия Бран, на първите му снимки, разходките с количката, на погачата му, когато е заобиколен от цяло женско царство.
На всички тях обаче Бран е или в гръб или се вижда я краче, я ръчичка и това е обяснимо, предвид колко мъничък е той.
Ето че дойде време и Луиза публикува първата снимка на порасналия си син отблизо. "Запознайте се с Бран, най-миличкото човече на света!" написа гордата майка.
"Приятно ми е, Койна", отговори пък известната актриса Койна Русева. Публикацията веднага беше харесана и от други звездни майки, сред които Александра Петканова и Ралица Паскалева. /lifestyle.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10599 |
GBP
|
1 | 2.24061 |
RON
|
10 | 3.84295 |
TRY
|
100 | 3.87452 |
USD
|
1 | 1.65945 |
Последни новини
- 21:50 Ключова среща между Тръмп и Зеленски за бъдещето на войната в Украйна
- 21:04 Ушаков: Путин очаква от преговорите между Тръмп и Зеленски "решение за Донбас"
- 20:59 Силният вятър нанесе материални щети в 26 области в страната, няма пострадали хора
- 20:55 Хороскоп за понеделник, 29 декември 2025 г.
- 20:44 Тръмп обяви, че е провел "много продуктивен" разговор с Путин преди срещата си със Зеленски
- 19:37 Дензъл Уошингтън на 71
- 19:27 Великобритания купува от Германия мобилна артилерийска система RCH 155
- 19:18 Румяна Дечева: Насилствено въвеждане на машинно гласуване не е добро решение