
Любопитно 28.07.2021 19:40 Снимка: ДНЕС+
Дженифър Лопес, Бен Афлек, разходката в Монако и надписът на колието ѝ, заснет от папараци
Дженифър Лопес използва рождения си ден, за да съобщи официално на света това, което отдавна всички знаят, а именно, че тя и Бен Афлек отново са заедно.
След като двамата отпразнуваха 52-ия ѝ рожден ден на борда на яхта в Сен Тропе, тя излезе на разходка в Монако, където бе заснета с ново златно колие.
Наблюдателните ѝ фенове веднага забелязаха, че то не е обикновено. На него с достатъчно големи букви е изписано името на нейния любим - BEN. Така тя даде поредния знак, че е лудо влюбена в бившия си годеник.
Това не е първият път, когато тя и любимият ѝ мъж показват любовта си чрез бижута, припомня Page Six.
През май Бен Афлек беше забелязан със сребърния часовник, който е носил, докато са снимали заедно клипа към песента Jenny from the Block през 2002 г. Тогава те бяха сгодени, а така той сигнализира, че отново са много близки. /lifestyle.bg
Още по темата
![]() |
1 | 2.10191 |
![]() |
1 | 2.24679 |
![]() |
10 | 3.84325 |
![]() |
100 | 4.02207 |
![]() |
1 | 1.68287 |
Последни новини
- 13:33 КЗП: Проверини са 500 обекта за правилно обозначаване на цени
- 13:29 Съдия Костова отказа да си даде отвод по искане на адвокат Лулчева, защитник на Благомир Коцев
- 13:26 АПИ: Тунел "Железница" и „Благоевград“ останаха без ток. Шофирайте внимателно!
- 13:18 Варненският зоопарк се похвали с "прегръдката на кенгурата"
- 13:11 Американец направи първо ски спускане по северната страна на Еверест
- 13:02 Даян Кийтън е починала от пневмония
- 12:55 Археолози откриха над 250 бронзови монети в зона от "Филипопол - Тримонциум - Пловдив"
- 12:47 bTV и Венета Райкова се разделят