
Любопитно 26.07.2021 18:06 Снимка: ДНЕС+
Дуейн Джонсън, "Бързи и яростни" и приключи ли актьорът с франчайза
Когато Дуейн Джонсън се присъедини към "Бързи и яростни", франчайзът си беше доста успешен, но Скалата винаги иска повече.
Ето защо участията във филмите с Вин Дизел не му стигаха и той успя да убеди продуцентите да направят spin-off, фокусиран върху Хобс и Шоу (Джейсън Стейтъм). И филмът не се представи никак зле в бокс офиса.
Дори се заговори, че може да има втори подобен проект, но нищо сигурно, разбира се. Сега се оказва, че авантюрата на Джонсън с "Бързи и яростни" може да е приключила завинаги. В интервю за Men's Health Вин Дизел казва, че е показал малко "по-груба любов" към колегата си, което реално е довело и до траещата в продължението на няколко години вражда между двамата.
Това достигна до ушите на Джонсън, който пред SlashFilm казва, че се е изсмял, когато е чул думите на колегата си. Смята, че всеки се е смял, когато го е чул. След това вметва, че пожелава успех на "Бързи и яростни 9", на следващите два филма от франчайза, както и на всички бъдещи филми, които ще бъдат без негово участие.
Това не ни звучи като категорично отказване от франчайза, но пък със сигурност издава, че няма да видим Скалата в последните два планувани филма. А какво точно ще се случи, само бъдещето ще покаже./lifestyle.bg
Още по темата
![]() |
1 | 2.09606 |
![]() |
1 | 2.25326 |
![]() |
10 | 3.85841 |
![]() |
100 | 4.00704 |
![]() |
1 | 1.65496 |
Последни новини
- 21:16 Хороскоп за петък, 19 септември 2025 г.
- 21:12 Приятел на Чарли Кърк с потресаващ разказ: Правихме му сърдечен масаж, но той вече беше с Исус
- 21:08 Съдът остави в ареста Никола Барбутов и пусна срещу 10 000 лв. гаранция бизнесмена Петър Рафаилов
- 19:33 The Wall Street Journal: Тръмп е недоволен от Нетаняху, но се въздържа от сурови мерки срещу Израел
- 19:25 US съдия нареди пропалестинският активист Махмуд Халил да бъде депортиран в Алжир или Сирия
- 19:18 Парламентът гласува „Български пощи“ да работят и да бъдат реформирани по план, представен и на ЕК
- 19:11 Специалните сили на Украйна удариха нефтопреработвателен завод във Волгоград
- 19:03 Писателят Христо Стоянов: ППДБ започнаха да убиват и полицаи