Любопитно 25.07.2025 15:45 Снимка: ДНЕС+
Басистът на Guns N' Roses се оплака от кетъринга на концерта в София
Басистът на легендарната група Guns N' Roses Дъф Маккагън сподели клип в социалната мрежа Инстаграм, заснет малко преди тричасовия им концерт на националния стадион „Васил Левски“, пише "Телеграф".
В него той изразява недоволството си от кетъринга зад кулисите и избора на организаторите да им оставят кафе, но без мелачка. „Какво да правя с това?“, пита объркан Дъф, използвайки пакета с кафе като маракаса.
Все пак видеото е по-скоро комично, осмивайки ситуацията, без да обижда никого.
Самият той допълва: „Никога не съм бил в София или България. Винаги е хубаво да свириш на ново място и много се вълнувам. Ще се видим довечера“, обещава той на зрителите, разклащайки за последен път пакета с кафе.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:35 Министър Петрова обсъди с делегация от САЩ финалните стъпки за безвизово пътуване
- 13:33 Шест досъдебни производства за "Баба Алино" има във варненската прокуратура
- 13:30 28-годишен шофьор навлезе в насрещното край Свищов, при челен удар загина другият водач
- 13:27 Ройтерс: ЕК да увеличи фонда за енергиен преход на по-бедните страни членки в ЕС
- 13:23 Слуцки: Оставката на Стармър е сигнал към "партията на войната" в Европа
- 13:19 Русинова: Как така държавата не може да направи 5 лаборатории за кръвни проби за наркотици?
- 13:14 Владислав Горанов: Вече нищо не зависи от Борисов и Пеевски, "моделът" би следвало да е разграден
- 13:11 Министър Керязов поздрави българските спортисти за Международния олимпийски ден