Крими 27.11.2025 11:59 Снимка: ДНЕС+
Жестоко убийство на млад мъж в Мадан, син на известен бизнесмен
Убитият е Костадин Кабаджов, син на местен предприемач, собственик на хотел и бензиностанция
23-годишният син на известен бизнесмен от Мадан е бил жестоко убит през изминалата нощ. Информацията бе потвърдена от Окръжната прокуратура в Смолян.
Сигналът за убийството е подаден около 3 часа.
По неофициална информация група мъже са нападнали и пребили до смърт 23-годишния Костадин Кабаджов в района на винпрома - на изхода на Мадан в посока Златоград. След това нападателите изхвърлили тялото на младия мъж в коритото на реката, която преминава през родопския град. Биячите се придвижвали с бус с кърджалийска регистрация.
На място са изпратени екипи на полицията и пожарната. Районът е отцепен. Извършен е оглед, а трупът е изваден от реката от екип огнеборци.
От Окръжната прокуратура в Смолян нито потвърдиха, нито отрекоха информацията, че има задържани заподозрени по случая, предаде БТА. От Община Мадан уточниха, че има свидетели на скандала между мъжете и 23-годишния Костадин.
Младият мъж носи имената на баща си, който през 2010 година бе общински съветник от партия "Лидер". Костадин Кабаджов-старши има бензиностанция, хотел и заложна къща. Преди 15 години той бе арестуван при спецакция за лихварство.
Тогава от МВР съобщиха, че той притежава множество недвижими имоти, с които е извършвал разпоредителни сделки.
Очаква се официална информация за тежкото престъпление от Областната дирекция на МВР в Смолян и Окръжната прокуратура.
Още по темата
-
-
Убийство в Кокаляне, мъж е заклан в гараж
преди 2 месеца
-
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:28 Ванс не отговори на въпрос за Нетаняху преди преговорите с Иран
- 17:17 Полицията прибра мъж с пистолет за закана за убийство
- 17:07 Доматите поевтиняха с 23% за седмица, ягодите и морковите поскъпват
- 16:56 75-годишен мъж се удави край Китен
- 16:44 Иран: Преговорите със САЩ не могат да напреднат без мир в Ливан
- 16:34 14 души са ранени при нощен пожар в хотел в Хамбург
- 16:22 В понеделник слънчево, от вторник идват бури и градушки
- 16:11 Вчено неосведомените в ПП не знаели, че се формира ИК за издигане на Гюров за президент