Крими 27.12.2024 09:41 Снимка: ДНЕС+
Управителят на автобусната фирма след побоя над шофьор в Бургас: Такъв брутален случай не сме имали
Арестуваха 20-годишен мъж от Бургас заради нападение и побой над шофьор в градския транспорт на 26 декември в 6 часа сутринта.
„Такъв брутален случай не сме имали. Жестоки са ударите, които видяхме на камерите. Имали сме недоволни случай с клиенти, но такава бруталност не е имало“, заяви управителят на общинската автобусна фирма „Бургасбус“ инж. Петко Драгнев.
Той посочва, че нападателят е бил полугол, по бельо и в неадекватно състояние.
Водачът е настанен в отделение по неврохирургия, където ще остане под наблюдение. „В стабилно състояние е, има удари по лицето, беше на системи“, допълни той.
След коледната нощ младежът, който бил във видимо нетрезво и неадекватно състояние, влязъл в паркиран автобус и поискал да бъде закаран до село извън града. Получил отказ, след което се нахвърлил с юмруци върху шофьора. Удрял го е в главата, докато не са се намесили колеги на шофьора. Пострадалият е бил закаран в болница.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.1035 |
GBP
|
1 | 2.23141 |
RON
|
10 | 3.84582 |
TRY
|
100 | 4.03978 |
USD
|
1 | 1.69865 |
Последни новини
- 20:37 Хороскоп за сряда, 5 ноември 2025 г.
- 19:33 Битка с глупостта: Инфлуенсърите в Китай вече ще доказват професионална квалификация
- 19:25 Натали Трифонова отпразнува погачата на сина си
- 19:17 Седемкратният шампион Джокович все пак ще играе на АТР финалите
- 19:10 София и Скопие подписват ключов документ за строежа на жп тунела от Коридор №8
- 19:02 Безкрайна борба на центъра и крайнодясното. Европа навлиза в епоха на повтарящи се цикли
- 18:56 Гуверньорът на БНБ: Или промени в бюджета, или алтернативата е по-високи данъци и по-висок дълг!
- 18:53 Най-страшните места в Европа, в които има хелоуински дух