Крими 28.05.2025 13:59 Снимка: ДНЕС+
Мъж е с две счупени ребра след сбиване за паркомясто
Мъж на 64 години от Варна е с две счупени ребра след сбиване за паркомясто в Габрово. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР в Габрово, предава БТА.
От полицията посочват, че е постъпил сигнал за това, че на бул. “Хемус“ при маневриране в междублоково пространство е възникнал спор между водачи на моторни превозни средства. Спорът е прераснал в сбиване, при което е пострадал 64-годишен жител на гр. Варна.
Мъжът е прегледан в Многопрофилната болница за активно лечение „Д-р Тота Венкова“, където е диагностициран с две счупени ребра, без опасност за живота. Установен и задържан е извършителят на деянието - 34-годишен габровец. По случая е образувано досъдебно производство.
От пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Габрово посочиха, че извършителят е криминално проявен и е известен на полицията. Оттам допълват, че до момента през настоящата година няма други образувани досъдебни производства по такива случаи.
CHF
|
1 | 2.1035 |
GBP
|
1 | 2.23141 |
RON
|
10 | 3.84582 |
TRY
|
100 | 4.03978 |
USD
|
1 | 1.69865 |
Последни новини
- 19:33 Битка с глупостта: Инфлуенсърите в Китай вече ще доказват професионална квалификация
- 19:25 Натали Трифонова отпразнува погачата на сина си
- 19:17 Седемкратният шампион Джокович все пак ще играе на АТР финалите
- 19:10 София и Скопие подписват ключов документ за строежа на жп тунела от Коридор №8
- 19:02 Безкрайна борба на центъра и крайнодясното. Европа навлиза в епоха на повтарящи се цикли
- 18:56 Гуверньорът на БНБ: Или промени в бюджета, или алтернативата е по-високи данъци и по-висок дълг!
- 18:53 Най-страшните места в Европа, в които има хелоуински дух
- 18:45 Божинов се извини за скандала, който го прогони от Спортинг преди 13 г.