Крими 30.01.2025 13:51 Снимка: ДНЕС+
Любовен скандал: Мъж заплаши бившата си с нож, новият ѝ отвърна с изстрели
Любовен скандал във фризьорски салон в Ботевград. Мъж заплаши бившата си с нож, новият ѝ приятел отвърна с изстрели, съобщиха от полицията.
Мъж алармира органите на реда, че приятелката му е била заплашена с нож на работното ѝ място в Ботевград. Сигналът е подаден в 19 часа на 29 януари. Минути по-късно последвал сигнал за произведени изстрели на същия адрес.
На място веднага били изпратени два полицейски екипа на РУ-Ботевград. Установено е, че 35-годишен мъж е влязъл във фризьорски салон, където е отправил заплаха и закана за убийство спрямо бившата си приятелка, пише Дарик.
За да го спре, настоящият приятел на младата жена произвел няколко изстрела във въздуха със законно притежаван газов пистолет.
35-годишният криминално проявен мъж от с. Скравена е задържан за срок до 24 часа. Оръжието е иззето с протокол за доброволно предаване. По случая е започнато разследване. Действията по разследването продължават под надзора на прокуратурата.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:17 Николай Русев: Една ескадрила изтребители не е достатъчна за охрана на България
- 12:09 Антон Кутев: До петък ще има кабинет "Радев"
- 12:01 Задържаха 48-годишен мъж за телефонна измама за над 11 хил. евро
- 11:53 Делото за изнасилване и подбудителство към убийство срещу Васил Божков пак не тръгна
- 11:45 Икономист: Новата власт е изправена пред доста финансови проблеми
- 11:37 Николай Найденов: АПИ е похарчила пари за пътища за две години напред
- 11:30 Плугчиева: Представянето на президента Йотова на форума в Армения впечатли всички участници
- 11:22 Дацов: Увеличено потребление и липса на мерки срещу инфлацията тласкат цените нагоре