
Избрано 25.09.2024 12:39 Снимка: ДНЕС+
Призрак в листите: БТВ сложиха бащата на Илия Павлов за водач в София
Генка Шикерова, журналист
Ей така сутрин като ти изкарат призраци…
Мартин Карбовски, журналист
Павел Найденов беше баща на Илия Павлов. В момента покойник, за изборите - не знам. Павлин Найденов е друг човек, но търсачката на БТВ (не е Гугъл) не знае тия неща. Слагат първата снимка.
Първо поколение журналисти с изкуствен интелект. Неестествен. Снимката е на Генка Шикерова.
Ивелин Николов
bTV ги разбират нещата. По-добре хвърляйте на боб, ако искате да разберете кой къде се е кандидатирал.
Борис Марков, политик
Преди, имаше една групировка в България с името “Мултигруп”. Тя изяждаше държавата и държеше газовия монопол в страната. Когато загуби газовия монопол се разпадна.
После, Доган и ДПС одобриха Румен Радев за кандидат президент, а след това и го избраха. Румен Радев върна Мултигруп в газовия бизнес и остатъците от “Мултигруп” се групираха отново зад Доган.
Днес, в листите им е “записан” дори Павел Найденов (бай Павле, баща на Илия Павлов, също починал), а кампанията се финансира изцяло от Мултигруп. Всички останали живи босове на групировката са с държавни награди от Радев.
Ако някой има съмнение, че Доган, Радев и “Мултигруп” са едно цяло, то западните посолства нямат. Всички пускат сводки за възраждането на групировката.
Не ви се сърдя, че не ми повярвахте, когато ви го казвах.
Надежда Ганева
ДПС-Доган започва силно, в София явно водач е бащата на основателя на Мултигруп Илия Павлов - Павел Найденов. Човекът не е сред живите, но това не пречи да се пусне на избори според bTV
Стоян Велков
В надпреварата е включен и Павел Найденов/ на Илия Павлов баща му, объркано е името/ Човека почина ,но има няколко обяснения!
Първо в избирателните списъци има починали хора "мъртви души" и вероятно ги агитират да гласуват за техен човек!
Второ -Имайки предвид, че е посочен от АПС/Доган, много вероятно е за да получи имунитет пред ... Свети Петър? И тъй, като го публикувам от профила на Генка Шикерова, там имаше много точен коментар- "И турците тръпнат друг път невидели в едно да се бият живи и умрели"!!!
Александър Тодоров
Абе може ли такава простотия бе ?!
Е не чак пък толкова не може, бре !
Да сложиш като водач на листата от ДПС некъф си Павлин Найденов, а като негова представяща снимка да сложиш тази на Павел Найденов / бащата на Илия Павлов /, покойници и двамата отдавна ....
И тоя глупав вампир Цънцарова изобщо да не забележи това безумие ?!
Още по темата
![]() |
1 | 2.10508 |
![]() |
1 | 2.27758 |
![]() |
10 | 3.92926 |
![]() |
100 | 4.52106 |
![]() |
1 | 1.72168 |
Последни новини
- 23:54 Хороскоп за понеделник, 21 април 2025 г.
- 19:39 Лавров: ЕС открито иска да поднови европейската идеология на нацизма
- 19:31 The Guardian: ЕС обмисля отнемане на правото на глас на Унгария
- 19:22 "Дойче веле" видя конспирация: Путин иска да впечатли Доналд Тръмп
- 19:12 "Малкият Кабул" около Халите осезаемо се е разраснал
- 19:01 19FortyFive:Ту-160 е незаменимият свръхзвуков бомбардировач на Русия
- 18:49 Владимир Путин: Великден дава на всички любов, надежда и вяра в доброто и справедливостта
- 18:43 МВР засече 45 водачи, шофирали след употреба на алкохол, и осем - под въздействието на наркотици