Избрано 19.04.2024 16:23 Снимка: ДНЕС+
Парламент с изчерпан мандат иска вот на недоверие на служебно правителство. Мелмак
От Фейсбук профила на Георги Харизанов
Най-добрите юристи са в Добрите Сили.
Така отнеха президентски правомощия, че без указ на Президента не може да бъде сменен липсващия външен министър с изключен телефон.
Така отмениха разпускането на Парламента, че сега неспособен да излъчи правителство Парламент с изчерпан мандат иска вот на недоверие на служебно правителство. Мелмак.
А депутатите от неразпуснатия Парламент си гласуваха да не работят в кампания. Но ще се водят работещи и ще получават заплати. И служебни коли. И пари в плик за разходи.
Колкото по-бързо КС отмени този пътуващ цирк, толкова по-добре за всички. Включително и за слабоумните пишман-политици с ловешките електромобили, които ни го натресоха.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:40 Крал Фелипе и дъщеря му Леонор участваха в първата си обща тренировъчна сесия като военни пилоти
- 13:27 "Политико": Мненията в ЕС за евентуални контакти с Русия се различават
- 13:15 Проданов: Имотите са за живеене, не за спекулиране. По-висок данък ще ги направи по-достъпни
- 13:04 Румен Миланов: Руският патриарх не е тръгнал да стреля с калашник, за да бъде санкциониран
- 12:52 Делян Добрев ще се оттегли от парламента
- 12:41 Борисов с млади в ГЕРБ: Изваждането на България от "сивия списък" е заслуга на кабинета "Желязков"
- 12:31 Тулси Габард: Антъни Фаучи е финансирал опасни изследвания в Ухан и е прикривал произхода на COVID
- 12:18 КЗП започва масирани проверки за цените по Черноморието