
Избрано 29.11.2024 13:15 Снимка: ДНЕС+
Бившата пиарка на Петков: Жестовете му към Възраждане са още от падането на първия кабинет на ПП
От Фейсбук профила на Диана Дамянова
А СЕГА СЕРИОЗНО
Лорер и Божанков са виновни, много виновни, непростимо виновни.
Защото, както казва лидерът на ПП – „УчимЕ се от грешките си”.
Направихме грешката с ИТН и ….. осъзнахме, че това е малкото ДПС. Но, няма лошо, научихме урока си.
Направихме грешката с Диди /Пеевски/, за който лидерът Кирил каза: „Няма вече никакво задкулисие, всички седимЕ на първия ред на парламента и заедно работимЕ за бъдещето”. Опарихме се, но научихме урока си.
И сега, таман да си научимЕ урока с росийското ВъZраждане и тези мошмуроци Лорер и Божанков застанаха на пътя на науката. И така ще си останем ненаучени. Но опитите продължават , може, въпреки тяхното саботьорско поведение да успеем да направимЕ и тази сглобка.
А таман щяхме да покрием тежкото политическо „изискване” да сме били в коалиция с всички партии на земята – от крайно левите до крайно десните.
И калъч. Тези юнаци ни застанаха на пътя.
И още по-сериозно.
Жестовете на Кирил Петков по посока Възраждане наистина съществуват още от момента на падането на първото правителство Петков.
Тогава си изприказвах устата, че „ето това вече е недопустимо”.
Преди да си тръгна написах и дълъг и пространен текст на Кирил Петков с ясното послание, че всякакво заиграване н Възраждане е исторически недопустимо.
Имам копие от този „Сигнал монолог” . И Кирил има.
Не знам дали мишоците Лорер и Божанков успяха да спрат научаването на този урок, но аз тогава не успях. Просто тогава Копейкин, както разказа тези дни, просто той „не се върза”.
Аз си тръгнах и мълчах /гробовно/ година и половина. През това време бях магически изключена от партията, която лично бях създала. Някак си „технически изключена”.
Тогава започнах да разказвам за липсата на много демокрация в демократичната партия, за липсата на политика в политическата партия и за липсата на морал в моралната партия.
Тогава момичето от парапета /което трябваше отдавна да се е оттеглило от първия ешалон на партията именно заради парапета/ започна да разпространява, че съм платена от….. Пеевски.
Не, скъпа Ленче, аз съм един доста заможен, да не кажа богат човек, който е направил всеки лев в живота си с работа и то без да се качва по парапети. И това го знаете, защото не само не съм взела лев от вас но съм ви и дарила …. И то много.
И работя напълно безплатно за това обществото да знае истината за вас.
Ще ми се да припомня на остатъка от ПП, че Кирил /бях там/ обеща лично, че ако Руди Гела изневери на идеята, Кирил веднага ще подаде оставка. И на петото или шесто гласуване, успя да постигне своето и Руди да бъде номиниран за водач на ПП. Красотата настъпи след това.
А иначе истинската роля на на жената в обществото е да постига целите си безпарапетно и докато спазва новия морал, който ПП изповядаше,да не забравя, че трябва да спазва и стария морал, дето съществува от памтивека.
Десетте Божи заповеди биха били едно добро начало в образованието в тази посока.
Още по темата
![]() |
1 | 2.09247 |
![]() |
1 | 2.28618 |
![]() |
10 | 3.8512 |
![]() |
100 | 4.19993 |
![]() |
1 | 1.6688 |
Последни новини
- 11:41 Година след интронизацията на патриарх Даниил: "Кризите са много, но преодолими"
- 11:33 Тръмп отмени санкциите срещу Сирия
- 11:25 Украйна е обявила Никита Михалков за издирване
- 11:17 Кредитор на фирма на Асен Василев получи зелена светлина да си търси дълга
- 11:10 Юли се намръщи – ще вали, възможно е и да прегърми
- 11:02 Хакери атакуваха Международния наказателен съд
- 10:54 Казахстан забранява бурките на обществени места
- 10:47 Загинали са двама души, а 36 са ранени при катастрофи в България през изминалото денонощие