ЕС и Свят 12.03.2026 14:39 Снимка: ДНЕС+
Война за наследство: Парис Джексън се изправи срещу изпълнителите на завещанието на баща си
Парис Джексън превърна посещението си в съда в истински моден триумф. И не, тук не става въпрос за бляскаво събитие на червения килим – тя се отправи към изслушване, пряко свързано с наследството на покойния ѝ баща, Майкъл Джексън, пише TMZ.
Визията ѝ не остана незабелязана: Парис заложи на монохромен тоалет в цвят бордо – стилна блуза, съчетана с широки панталони с висока талия. Тя се разходи из коридорите на съда в Лос Анджелис в сряда сутринта, на високи токчета, със стилна чанта в ръка и здраво стиснала съдебните си документи – излъчвайки поведение на истински лидер.
Нямаше съмнение, че изглеждаше феноменално – с коса на свободни къдрици и лъчезарна усмивка, тя вдъхваше пълна увереност, докато се заемаше с правните си дела. Документите, които носеше, касаят делото „Парис Джексън срещу Джон Бранка и др.“, част от нейната продължителна съдебна битка за наследството на Краля на попа.
Парис оспорва действията на изпълнителите на завещанието – Джон Бранка и Джон Макклейн, обвинявайки ги в лошо управление на средствата, поставяне на личните им интереси на преден план и липса на адекватна финансова прозрачност. В крайна сметка тя настоява за по-голяма отчетност и право на глас при управлението на огромното богатство на своя баща.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:33 Шест месеца след края на брака им: Никол Кидман отправи специален поздрав към Кийт Ърбан
- 19:24 33% от местата в ръководствата на публичните компании ще бъдат за по-слабо представения пол
- 19:21 Прогресивна България: Вдигаме данъка за второ жилище, да се купуват за живот, а не за спекула
- 19:17 Русия разполага с най-мощната противоракетна система в света - A-235 защитава Москва
- 19:09 В САЩ произведоха възпоменателни монети с надпис „Свобода“ и „Вярваме в Бог"
- 19:02 Откриха гробници, които може да са предшественици на пирамидите в Египет
- 18:55 Грушко: НАТО реално се готви за война с Русия до 2030 г.
- 18:47 НАСА вижда огромен потенциал за добив на ресурси от най-голямата луна на Сатурн