ЕС и Свят 23.01.2021 11:13 Снимка: ДНЕС+
Хонконг влиза в частичен локдаун
Властите на Хонконг поставиха в частичен локдаун части от Коулун за 48 часа.
Целта на рестриктивната мярка е да се овладее огнище на COVID-19 в района, обяснява "Саут Шайна морнинг пост".
"Лицата, подлежащи на задължително тестване, трябва да останат вкъщи, докато всички такива лица, идентифицирани в района, не преминат тестове и резултатите от тях не станат ясни", се казва в съобщението на властите.
Досега Хонконг е съобщил за малко над 10 000 случая на коронавирус, а броят на починалите е 168 души./news.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:41 Василев: Как пък веднъж не направиха "техническа грешка" да дадат повече пари за майчински и детски
- 18:30 Опустошителна буря остави хиляди на тъмно в Нова Зеландия (ВИДЕО)
- 18:20 Лудия проговори за скандалите и отсече: Оставям на уругвайския футбол...нищо
- 18:08 Жената, която превърна актьорството в изкуство на превъплъщението
- 17:57 Съвършеният мит, създаден от богомилите: Мистерията на замъка Монсегюр и тайната на катарите
- 17:46 Венецуелското правителство ограничава достъпа до най-засегнатата от земетресенията зона
- 17:35 Научихме още съперничества от елиминациите на Мондиала. Ето как изглежда схемата
- 17:25 Шеф на "Рейсинг Булс" отрече информациите за място на Никола Цолов във Формула 1