България 08.02.2024 12:29 Снимка: ДНЕС+
Жена почина в такси, след като не ѝ пратиха линейка
Жена от Сливен почина в такси, след като линейка отказа да я вземе от дома ѝ, предава бТВ. Близките ѝ били принудени да търсят транспорт, за да я закарат до болницата, където само констатирали смъртта ѝ.
От Спешния център в Сливен казаха, че служителят е виновен и ще бъде наказан.
63-годишната жена се почувствала зле в дома на дъщеря си и зет си във вилната зона на Сливен. Роднините ѝзвънят на тел. 112. Отсреща отказват да изпратят помощ, преди да чуят жената, която е зле.
Близките викат такси и така губят още ценни минути. Таксито оставя хората на входа на болницата, но след минути ѝ звънят от полицията с информация, че жената е починала.
От центъра за Спешна помощ в Сливен отказаха да говорят пред камерата ни, но заявиха, че техният служител не е преценил ситуацията. Директорът на центъра обяви, че той ще бъде наказан дисциплинарно.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:05 Шишков: Незаконният град във Варна трябва да бъде съборен със заповед на кмета
- 15:02 Алиша Кийс отдаде почит на легендарния продуцент, помогнал ѝ да стане звезда
- 15:00 Украински дронове удрят безразборно квартали и превозни средства в Херсонска област
- 14:54 Система на Meta за следене на служители доведе до изтичане на чувствителни данни
- 14:51 Инфантино за паузите за хидратация: Няма финансов дивидент, мислим за играчите
- 14:47 Илияна Йотова: Българската банкова система е основен източник на доверие към страната ни
- 14:39 Над 700 свободни работни места са обявени в Пловдив, 61 от тях са за висшисти
- 14:32 Дмитрий Песков: Ситуацията на фронта скоро ще стане необратима за Киев