България 26.03.2026 16:25 Снимка: ДНЕС+
"Зайко байко с пеленгаторите" ще гони сатанистите, когато стане премиер
Венцислав Ангелов, кандидат за народен представител, а не за депутат, както обясни самият той, направи скандално участие в студиото на БНТ, където се появи с венец от свински опашки, а като за капак - скъса българския герб.
Ангелов, известен с прякора си "Чикагото", започна участието си с думите: "Благословена вечер на целия български народ, този народ, който жадува за истината, тази истина, която ще ни направи свободни човеци".
Той обясни, че всеки човек, който се борел за истината, трябвало да носи "трънния венец".
Видимо превъзбуден, Венцислав Ангелов беше категоричен, че ще стане премиер на България, а през първата година на управлението си ще обяви извънредно положение и ще залови всички сатанисти, които изпълняват т.нар. "План на Ран-Ът" или план за унищожение на българския народ, както обясни Чикагото.
Той направи и забележка към водещата на предаването да не използва думата депутат, а народен представител.
Венцислав Ангелов сервира и информацията, че убити около казуса "Петрохан" са 11 души, а не 6, а на въпроса откъде знае тази информация, той отговори кратко и ясно: "Зайко байко с пеленгаторите" (пеленгатор - устройство за откриване на посоката към даден обект - бел. ред.).
А иначе Венцислав Ангелов е бивш служител на МВР, а през 2014 година е осъден от Окръжния съд в Русе на 6 години затвор за участие в организирана престъпна група и приготовления за международен трафик на наркотици. Тази присъда впоследствие е намалена от ВКС на 3 години и 6 месеца.
Чикагото се сблъсква със закона още през 1996 година, когато е задържан за хулиганство. През 2002 г. са му повдигнати обвинения за контрабанда на цигари.
Той има и наложени глоби за това, че не е обявил в срок фирми, изпаднали в несъстоятелност.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:07 Виктор Орбан спря транзита на природен газ към Украйна
- 18:00 Тръмп с нови критики към НАТО: Никога няма да забравим отказаната помощ за Иран
- 17:56 Израелският Кнесет не прие Катар да бъде обявен за „вражеска държава“
- 17:47 Хутите готови да помогнат на Иран във войната
- 17:38 Трейлър на сериала "Хари Потър" разкрива нов поглед към света на магията (видео)
- 17:29 МОК: Само биологични жени могат да участват в женска категория на Олимпийските игри
- 17:11 Във Финландия осъдиха депутатка, нарекла хомосексуалността "разстройство в развитието"
- 17:02 Белият дом към Иран: Или мир, или Тръмп ще "разгърне Ада"