България 05.11.2023 23:15 Снимка: ДНЕС+
Товарен автомобил уби пешеходец в Русенско
Пешеходец е загинал след удар от товарен автомобил в района на град Бяла в област Русе, съобщи БТА, позовавайки се на информация от областната дирекция на полицията.
Сигнал за инцидента е бил подаден в 18:41 часа тази вечер. Произшествието е станало в района на кръстовище до бензиностанция в квартал "Гара Бяла" на главния път между Бяла и Велико Търново.
По първоначална информация товарен автомобил с украинска регистрация, шофиран от 51-годишен водач, е блъснал пресичащ пътното платно мъж на 62-години, който е загинал на място.
Изясняват се причините за инцидента, който е довел до затруднение на движението и се е наложило то да бъде регулирано от полиция.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:27 Нискотарифните авиокомпании предупреждават за по-скъпи билети след реформата на ЕС
- 19:19 Франция също се възмути от палежа на коли пред българското посолство в Скопие
- 19:11 България и Гърция са на последно място по БВП на човек от населението в ЕС, начело е Люксембург
- 19:03 Психолог: Семейната ваканция често се превръща в лакмус за проблемите във връзката
- 18:55 Инфлуенсърът Стоян Колев се сдоби с обвинения за хулиганство и шофиране след употреба на наркотици
- 18:47 Руските сили са превзели село Кутузовка в Донецка област
- 18:39 Путин събира лидерите на АСЕАН в Казан
- 18:31 Спряха вноса у нас на 277 тона опасни домати, лимони, риба, сладолед и мед