България 24.03.2026 11:25 Снимка: ДНЕС+
Служителите на Пътна помощ излизат на протест
От Пътна помощ излизат на протест заради начина, по който се разходват публични средства чрез Агенция "Пътна инфраструктура".
Организаторите настояват за ясни отговори от държавните институции.
На демонстрацията са поканени регионалният министър и ръководствата на АПИ и "Автомагистрали".
Искането е представителите на институциите да дадат публични обяснения пред бранша по въпроси, свързани с възлагането на дейности по пътна помощ, конкуренцията в сектора и контрола върху изразходването на бюджетни средства, съобщи Радио Варна.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:01 Вратарят-чудотворец: В Кюрасао трябва да започват работа по моя статуя!
- 10:53 Силни критики към шефа на ФИФА Джани Инфантино заради присъствието му на Мондиал 2026
- 10:46 Кремъл повтори: Русия очаква победа, никой не може да ни победи
- 10:38 След стрелбата на плаж „Кабакум“ край Варна: Разследването продължава
- 10:31 Кабо Верде продължава да пише своята приказка, този път спря наивните уругвайци
- 10:24 Сблъсъци с полицията и изгорени американски знамена след президентските избори в Колумбия
- 10:16 Египет записа първа победа на световно първенство
- 10:10 Техеран: Имаме споразумение за Ормузкия проток