България 04.02.2025 16:39 Снимка: ДНЕС+
Откриха издирваното в Испания българско момиче
Издирваното в Испания 13-годишно момиче от България е открито късно снощи. То е живо и здраво и вече е при семейството си, съобщи БНР.
По първоначална информация девойчето и намерено от полицията в изоставена къща в близост до град Паленсия, където то живее със семейството си. Момичето е било отведено в полицейския участък, уведомена е прокуратурата за непълнолетни и впоследствие то е предадено на близките си си.
Продължава работата на полицията по изясняване на обстоятелствата около изчезването на детето. Властите не изключват варианта то да е било с някого през четирите дни на отсъствието си.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:06 Две деца намериха и върнаха портфейл с голяма сума пари на болна жена
- 14:58 Трафикът през Ормузкия проток се възстановява
- 14:53 Неврохирурзи и последно поколение робот в "Пирогов" спасиха бременна и плода ѝ след катастрофа
- 14:50 Двама от групата "Калашниците" остават зад решетките
- 14:45 петима са в болница след челна катастрофа в Разград
- 14:42 Адвокат: Потърпевши от схемата “Баба Алино” са плащали до 50% от стойността на имотите без договори
- 14:35 Радев към олимпийците по природни науки: Имате само една родина, за която си струва да се борите
- 14:28 Масови съкращения в американското разузнаване