България 10.04.2024 08:36 Снимка: ДНЕС+
Новият шеф на Агенция „Митници” встъпва в длъжност
Новият шеф на Агенция „Митници” встъпва в длъжност от днес. Досегашният заместник-директор в НАП Георги Димов беше и първото новоназначение на служебната власт. Той поема поста от задържаната с обвинение за участие в ОПГ Петя Банкова.
И Димов, и вицепремиерът и финансов министър Людмила Петкова се ангажираха с това да се направи задълбочена проверка на случващото се в "Митниците", за да се установи има ли и други замесени.
Георги Димов се зарече до няколко дни да обяви какво показва неговата проверка.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:06 Съдът регистрира партия "Прогресивна България"
- 08:58 Бивш министър в кабинета на Педро Санчес бе осъден на 24 години затвор за корупция
- 08:51 Бабиш забрани на чешкия президент да присъства на срещата на върха на НАТО
- 08:43 Антон Кутев: Искаше ми се да вървим много по-бързо, искаше ми се да сме много по-решителни
- 08:36 Иван Шишков: Къщите в "Баба Алино" трябва да бъдат съборени, няма друго решение
- 08:28 САЩ временно свалят петролните санкции срещу Иран
- 01:12 Хороскоп за вторник, 23 юни 2026 г.
- 19:33 Шест месеца след края на брака им: Никол Кидман отправи специален поздрав към Кийт Ърбан