България 29.05.2021 12:59 Снимка: ДНЕС+
На открити пунктове в парка поставят ваксини срещу COVID-19
На три обществени места в столицата през почивните дни ще има зелени коридори за ваксиниране срещу COVID-19 на открито.
Гражданите на София, които имат желание да се ваксинират и не са успели до момента, могат да ползват зелените коридори от 9.00 до 16.00 часа на входа на Южен парк от бул. „Гоце Делчев", на входа на Борисовата градина от „Орлов мост“ и на бул. „Възкресение“ на паркинга на Т-маркет.
Лекарски екипи от общинските болници ще осъществяват ваксинирането. Гражданите, имунизирани с еднодозовата ваксина на „Янсен“, ще получат сертификата си веднага. Предпочелите другите ваксини ще бъдат информирани къде ще бъде поставена втората им доза.
Още по темата
-
-
2462 нови случая на коронавирус в страната, 277 са във Варна
преди 4 години
-
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:06 Съдът регистрира партия "Прогресивна България"
- 08:58 Бивш министър в кабинета на Педро Санчес бе осъден на 24 години затвор за корупция
- 08:51 Бабиш забрани на чешкия президент да присъства на срещата на върха на НАТО
- 08:43 Антон Кутев: Искаше ми се да вървим много по-бързо, искаше ми се да сме много по-решителни
- 08:36 Иван Шишков: Къщите в "Баба Алино" трябва да бъдат съборени, няма друго решение
- 08:28 САЩ временно свалят петролните санкции срещу Иран
- 01:12 Хороскоп за вторник, 23 юни 2026 г.
- 19:33 Шест месеца след края на брака им: Никол Кидман отправи специален поздрав към Кийт Ърбан