България 17.07.2025 18:24 Снимка: ДНЕС+
Лидерът на ПП в Дупница Николай Маринов подаде оставка
Лидерът на "Продължаваме промяната" в Дупница Николай Маринов подаде оставка, която ще бъде разгледана от общинската структура.
Маринов е бивш футболист в няколко столични и провинциални тима, сега - на работа в екипа на кмета на града Първан Дангов.
Мотивът за оставката е даване път на нови хора с нови идеи.
В Дупница коментират, че десетки членове и симпатизанти са харесали ПП заради Кирил Петков. Майката на Петков е от Дупнишко, вуйчо му Камен Богданов е дългогодишен шеф на ВиК - Дупница. Петков често посещавал Дупница и родителите си.
Николай Маринов:
"Нови хора да влязат и с една нова енергия да има промяна. Да поемат повече дейности, повече идеи".
Преди малко повече от месец оставка като общински лидер на ПП в Кюстендил подаде и Кристиян Иванчов, който доскоро беше и зам.-кмет на Общината, но след разрив в отношенията му с градоначалника инж. Огнян Атанасов беше отстранен.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:15 Таксиметров шофьор засне без разрешение спящо момиче и го пусна в TikTok за "зрелище"
- 09:07 Гл. секретар на МВР Любомир Николов: Невзоров е предавал парични средства на съответните общинари
- 09:00 Температурен рекорд е регистриран в Русе
- 08:52 Симеон Матев: Цяла Западна и Централна Европа преживяват историческа гореща вълна, пълзи и към нас
- 08:44 Гълъб Донев: Не разплащаме поръчки, които крият корупционен риск
- 08:37 Диана Дамянова: Властта пуска пробни тези, а след 24 часа премиерът ги опровергава
- 08:30 Путин: Русия преминава през труден период, но опитите за стратегическо поражение се провалят
- 21:07 Хороскоп за понеделник, 29 юни 26 г.