
България 16.04.2022 09:12 Снимка: ДНЕС+
Кирил Петков съгласен да се тестват министри и депутати за наркотици
„Аз съм абсолютно „за” депутатите и министрите да се тестват за наркотици!“. Това заяви министър-председателят Кирил Петков пред журналисти в Пловдив след учредяването на ПП „Продължаваме промяната“.
Премиерът коментира довелия до бурни реакции видеоклип на министъра на културата Атанас Атанасов, но не каза ще иска ли оставката му.
„Случват се грешки. Факт е, че Атанас Атанасов е вкарал сърцето и душата си да работи за културата, да, няма много опит“, оправда го Петков.
Иначе с Рашков се готвят да обжалват обявяването на ареста на Бойко Борисов за незаконен.
„Вярваме, че арестът беше в рамките на закона и ще има обжалване на втора инстанция. Всички неща, които са се случвали в миналото, трябва да излязат наяве“, заяви Кирил Петков. /tribune.bg
Още по темата
![]() |
1 | 2.10033 |
![]() |
1 | 2.25716 |
![]() |
10 | 3.85385 |
![]() |
100 | 4.21711 |
![]() |
1 | 1.71504 |
Последни новини
- 10:41 СДВР: Домовите кражби в София намаляват, но по морето се увеличават
- 10:29 Тежка година за лозарите
- 10:17 Красимир Вълчев: Над 5 г. са необходими за цялостна промяна на учебните програми
- 10:06 3 август - Световен ден на динята
- 09:54 МВнР: 12-годишното дете, починало във водите на Гърция, не е българче
- 09:42 Общо 118 пожара са потушени в страната през изминалото денонощие, пострадала е 79-годишна жена
- 09:31 Цените на основни хранителни продукти на борсите у нас се повишават и тази седмица
- 09:17 Земетресение е усетено тази нощ в Ню Йорк