България 13.04.2021 16:36 Снимка: ДНЕС+
Фалшива новина в „Офнюз“, Тома Биков не е коментирал отстраняване на Фандъкова
„Тома Биков: Загубихме в моя 24 МИР, нормално е да бъде отстранена Фандъкова“. С това заглавие излезе във вторник сайтът Offnews.
„Според Биков, отстраняването и на Менда Стоянова от Изпълнителната комисия на партията е нещо нормално, както и на Фандъкова. Всяка партия трябва да действа според ситуацията. Ако бъдат направени някакви промени в изпълнителната комисия, те ще са, за да бъде партията адекватна в тази ситуация. Има нова ситуация и трябва нов подход, смята депутатът от ГЕРБ“, пише медията.
Самият Тома Биков остро реагира на новината, че се е обявил за отстраняване на Фандъкова.
„Това се нарича фалшива новина. Никога не съм казвал, че Йорданка Фандъкова трябва да бъде отстранена. Офнюз обаче не правят новини, а пропаганда. И нямаше да коментирам изобщо, ако сайтът, който е пуснал фалшивата новина, нямаше претенции за моралност, либералност и демократичност. И разбира се, като всяка фалшива новина и тази не е подписана“, реагира с възмущение Биков./tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10599 |
GBP
|
1 | 2.24061 |
RON
|
10 | 3.84295 |
TRY
|
100 | 3.87452 |
USD
|
1 | 1.65945 |
Последни новини
- 00:03 Рождество Христово е! Светът ликува!
- 21:02 Хороскоп за четвъртък, 25 декември 2025 г.
- 17:55 ДНЕС+ Ви пожелава на Бъдни вечер семейна топлина и споделени мигове!
- 17:51 Патриаршеското и синодално послание: Рождеството бележи повратен момент в човешката история
- 17:46 Очакването на българите: Култура или халтура - държавата да финансира, хората да потребяват
- 17:42 Д-р Динко Господинов: Празниците носят риск за сърдечно-съдовата система
- 17:31 АП: Нетаняху възложил на съветник да изготви план за атаката, причинила войната в Газа
- 17:20 Защо Стивън Спилбърг отказва да работи с Бен Афлек