Добромир Гущеров отново почетен председател на съюз Възраждане

България 02.10.2007 21:43

Депутатът от БСП Дробомир Гущеров бе избран за почетен председател на съюз Възраждане на извънредно общо събрание на съюза днес.

Гущеров се оттегли от организацията през март миналата година, когато предаде ръководството й на бизнесмена Манол Велев. Сега се завръща, тъй като е помолен от съпругата на Велев, Весела Лечева за това.

С промени в устава, заради тежкото здравословно състояние на Манол Велев, който е в кома след като бе прострелян през юли, се създава съпредседателско място, което заема Ваня Тодорова - дългогодишен зам. председател на съюза.

Бившият заместник-министър на икономиката Корнелия Нинова, която подаде оставка заради скандала Овчаров -Александров бе избрана за зам. председател. Тя ще отговаря за евроинтеграцията. /БГНЕС

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355