България 25.01.2024 18:59 Снимка: ДНЕС+
Депутати без кворум се събраха на комисията за спецслужбите
Комисията за контрол над службите за сигурност, прилагането и използването на специалните разузнавателни средства и достъпа до данните по Закона за електронните съобщения в Народното събрание все пак за кратко проведе своето заседание, но без кворум. Председател е депутатът от "Възраждане" Николай Дренчев.
Решението на Комисията по правни въпроси в парламента от вчера, с което бе отмъкната ресорната комисия по спецслужбите от ръцете на "Възраждане", първо трябва да се обнародва в Държавен вестник.
Комисията по спецслужбите в крайна сметка обаче не събра нужния кворум за работа, а в нея присъстваха освен ротационния председател Николай Дренчев, депутатът от "Възраждане" Ивайло Чорбов, както и народният представител от "Има такъв народ" Ивайло Вълчев. По време на заседанието на комисията не присъстваха депутати от некоалицията - ПП-ДБ, ГЕРБ-СДС и ДПС. Нямаше и представители на парламентарната група на "БСП за България".
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:34 Латвия отново засече дрон във въздушното си пространство
- 14:26 Млади спасители от Варненско демонстрираха умения в състезание
- 14:18 Близо половиин милион автомобила очакват от АПИ да излязат от София по празниците
- 14:11 Фридрих Мерц предлага Украйна да получи статут на асоцииран член на ЕС
- 14:10 Осъдиха Петьо Еврото за документна измама, съдът го глоби с 2556 евро
- 14:03 Великобритания сключи търговско споразумение с 6 страни от Персийския залив
- 13:56 След десетилетия чакане: Строят нов граничен пункт между България и Сърбия
- 13:48 Задържаха още 14 известни личности в Турция за наркотици, сред тях и двама актьори любими и у нас