България 02.02.2025 13:39 Снимка: ДНЕС+
Четвърта жена е в „Пирогов” след усложнения от ботокс
Късно снощи е болница "Пирогов" е приета още една жена, която е пострадала след поставяне на ботокс, съобщават от пресцентъра на медицинското заведение.
47-годишната пациентка е настанена в Клиниката по нервни болести с ятрогенен ботулизъм. Ботоксът ѝ е поставен на същото място, което са посетили и предходните три жени.
До момента в "Пирогов" са търсили помощ общо 4 жени, като три от тях са останали за лечение, а една не е пациент на болницата.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:24 Михаела Доцова открива пленарната сесия на Парламентарната асамблея на ПСЮИЕ в София
- 10:17 Новият състав на ЦИК встъпва в длъжност
- 10:09 Двамата младежи, ударени от волтова дъга на вагон в Стара Загора, опитали да си направят селфи
- 10:02 ФИФА стига до абсурдни ситуации, за да брани спонсорите си на всяка цена (ВИДЕО)
- 09:57 Стоичков и ФИФА припомниха исторически мач на България, той се снима с принцесата на Япония
- 09:51 Джей Ди Ванс: САЩ гарантира, че освобождаването на ирански активи няма да е за "тероризъм"
- 09:44 Захарова и Симонян саркастично: Предложиха на Стармър работа като косач на трева в "Россия сегодня“
- 09:36 Григор Димитров се изкачи с пет позиции в ранглистата