България 03.09.2021 18:26 Снимка: ДНЕС+
Бой в Перник завърши с болница и арест
Мъж е в болница, а двама са в ареста след свада в Перник. Полицията разследва случая, съобщи МВР.
Тази нощ около 1. 50 часа е подаден сигнал за сбиване в ресторанта. Служителите на реда изяснили, че по първоначални данни се скарали, а в последствие и сбили трима мъже. Пострадал е 35-годишен мъж от града, който с различни травматични увреждания е настанен в болница за лечение.
Задържани са двама души - на 30 и 32-годишна възраст, чиято съпричастност към случая се изяснява. Наложена им е полицейска мярка за задържане за срок до 24 часа. Започнато е досъдебно производство от Наказателния кодекс и действията по разследването продължават под надзора на прокуратурата./news.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:39 Майките излизат на протест на 1 юли
- 11:31 Последните мачове от Световното: Изненада и много голове
- 11:23 Лекар: Заболеваемостта от рак на дебелото черво сред хората под 50-годишна възраст у нас нараства
- 11:15 Проф. Христова: Няма риск от разпространение на ебола в Европа след първия случай във Франция
- 11:07 Цените на винетките скачат с 30% от 1 август, годишната за автомобил става 64,50 евро
- 10:59 Закриват на комисията по досиетата
- 10:51 Христо Гаджев положи клетва като депутат
- 10:43 В тежко състояние остава жената, пострадала при катастрофата на АМ „Тракия“