България 25.11.2021 18:02 Снимка: ДНЕС+
Борисов с гол за победата на ветераните на „Витоша“ (Бистрица) над „Сливнишки герой“
„Витоша“ (Бистрица) надделя над „Сливнишки герой“ с 4:0 на финала за ветерани в Югозападна България. Бившият премиер Бойко Борисов влезе в игра за своя тим и вкара един от головете за победата.
„Първенството тази година се радва на огромен интерес“, заявиха от БФС, цитирани от „24 часа“.
Две от попаденията на „Витоша“ бяха дело на бившия национал Емил Гъргоров-Бадема, а един вкара Георги Пеев, който също навремето носеше националния екип. /tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:32 Беларуската опозиция предаде на Киев доклад за подготовката на Лукашенко за война
- 10:24 Михаела Доцова открива пленарната сесия на Парламентарната асамблея на ПСЮИЕ в София
- 10:17 Новият състав на ЦИК встъпва в длъжност
- 10:09 Двамата младежи, ударени от волтова дъга на вагон в Стара Загора, опитали да си направят селфи
- 10:02 ФИФА стига до абсурдни ситуации, за да брани спонсорите си на всяка цена (ВИДЕО)
- 09:57 Стоичков и ФИФА припомниха исторически мач на България, той се снима с принцесата на Япония
- 09:51 Джей Ди Ванс: САЩ гарантира, че освобождаването на ирански активи няма да е за "тероризъм"
- 09:44 Захарова и Симонян саркастично: Предложиха на Стармър работа като косач на трева в "Россия сегодня“