България 01.03.2025 16:59 Снимка: ДНЕС+
Българи си забравиха детето на магистрала в Сърбия и не разбраха
Български граждани забравили детето си на пункта за плащане на такси за магистрала в Ниш и разбрали, че детето им е изчезнало, едва когато полицията ги спряла в Белград, предаде БГНЕС.
В пълната кола е имало няколко души, като никой не е знаел как да обясни как се е случило да забравят детето.
Полицаите от Ниш информирали колегите си в Белград, които спрели автомобила. Странно е, че те нито за миг, родителите и останалите хора в колата, не са заподозрели, че детето не е там.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:24 Радев: Това е бюджетът на реалността. Където и да бръкнеш, кражбите са били огромни
- 14:21 Симеон Щерев излезе с позиция след трагичната кончина на състезателката Жанет Немет
- 14:13 Ройтерс: Джей Ди Ванс и Марко Рубио имат разминавания в публичните си позиции за Иран и Израел
- 14:05 Портрет на любовницата на Пикасо Дора Маар беше продаден в Sotheby's за 1,7 милиона долара
- 13:58 Мицкоски: Ако промените в конституцията са последното искане, да го формализираме някак
- 13:50 Световното в САЩ счупи всички рекорди по посещаемост още преди елиминиционната фаза
- 13:42 ВСС с нов състав до 17 октомври след окончателни промени в Закона за съдебната власт
- 13:35 Областна администрация-Варна: Морската вода в района на Офицерския плаж е безопасна