България 16.07.2024 15:45 Снимка: ДНЕС+
18-годишен се удави във водоем в Пловдивско
Водолазни екипи издирват тялото
Момче на 18 години се удави във водоем между селата Чоба и Златосел, община Брезово. Това съобщиха от пресцентъра на областната дирекция на МВР в Пловдив.
Сигналът за инцидента е получен около 10:00 часа сутринта. По първоначални данни момчето и по-възрастен мъж влезли във водоема, но младежът потънал и не излязъл.
Водолазни екипи издирват тялото му, добавя БТА.
Водоемът близо до Златосел е изравнителен напоителен канал и е държавна собственост, каза кметът на община Брезово инж. Калин Калапанков.
От Общинската администрация призовават нерегламентираните водоеми да не се използват за плуване и къпане в горещините.
Два дни по-рано 25-годишен софиянец се удави в язовир край Ветрен. По същия начин той влязъл във водата с група приятели, но потънал и изчезнал в неохранявания водоем.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:11 "Хизбула" атакува днес южната част на Израел
- 13:04 Максим Петров от СК „БОИЛ“ Варна оглави световната ранглиста на WAKO в две категории
- 13:03 НАП внедрява в работата си изкуствен интелект
- 12:55 Днес празнуват Дарин, Дария и Найден
- 12:47 Продължават акциите срещу контролирания и купения вот
- 12:39 Близо 710 хил. евро да бъдат отпуснати от местната хазна във Варна за социални разходи
- 12:31 Брюксел търси как да даде 90 млрд. евро на Киев въпреки Орбан
- 12:23 Гл. секретар на МВР нито потвърди, нито отрече новината, че се готвят арести на кметове на Кърджали