Варна<+> 22.01.2026 12:11 Снимка: ДНЕС+
ВиК-Варна: Водата ще поскъпне със 7-8%
Водата на Варна поскъпва. Новата цена влиза в сила от 1 февруари, съобщи днес управителят на ВиК-Варна, инж. Веселин Русев. По негови думи повишението ще е с около 7-8%, което е приблизително 25 евро цента на кубик.
Той припомни, че новата цена трябваше да влезе от началото на годината, но бе забавена заради еврото. Според него крайната цена за потребителите във Варна, ще бъде 6 лева (3,07 €) на кубик, предаде "Фокус".
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:44 САЩ одобриха придобиването на "Уорнър Брос Дискавъри" от "Парамаунт" за $111 млрд.
- 18:34 След първия си ден на борсата SpaceX вече се оценява на над $2 трилиона
- 18:22 Искала да стане монахиня, но се превърна в ангел на Victoria's Secret: Адриана Лима
- 18:11 ЕК след "Не"-то на България: Всяка държава сама решава за формата и нивото на подкрепа за Киев
- 17:58 Разузнаването: Иран е възстановил голяма част от ракетния си арсенал
- 17:46 Сара Фъргюсън заплашвала с мемоари
- 17:35 Трагедия в Търговище: Проверяват смъртта на 6-месечно бебе
- 17:25 При полупоразен стадион на мач на Мондиала: ФИФА преброи само 700 празни седалки