
Варна<+> 14.05.2025 14:35 Снимка: ДНЕС+
Варненският Делфинариум открива летния сезон
"Делфинариум Варна" открива летния сезон и вече ще посреща малки и големи посетители по три пъти на ден. От 15 май 2025 г. ще има по три представления – в 10:30 ч, 12:00 ч и в 15:30 ч.
Варненци и гостите на града трябва да знаят, че ако няма къде да заведете детето си през лятната ваканция, в делфинариума могат да ви предложат незабравимо шоу, което ще внесе радост сред малчуганите. Очакват се и много чужди туристи, които ще идват да гледат представленията.
Децата ще бъдат посрещани от делфините Доли, Йоана, Бимбо, Кимбо и Флипър. Те изпълняват скокове на височина, двойно салто, троен аксел. Част от представлението е спасяване на човек във водата. Делфините също така пеят и танцуват - рокендрол и валс. Част от шоуто е и тяхната игра на футбол с публиката. В сладкарницата на делфинариума също ще очакват всички гости, за да опитат най-новите сладкиши и торти. Можете да закупите своя онлайн билет тук: https://dolphinariumvarna.bg или на касата в деня на представлението.
Хиляди български и чужди туристи посещават всяка година най-голямата атракция на морската ни столица. През тази година очакват много чужди туристи от Германия, Великобритания, Румъния, Полша, Чехия, Украйна, Австрия, Нидерландия, Белгия и др. Разбира се, и много българи, които са избрали за почивка района на Варна и Северното Черноморие.
Още по темата
![]() |
1 | 2.10191 |
![]() |
1 | 2.24679 |
![]() |
10 | 3.84325 |
![]() |
100 | 4.02207 |
![]() |
1 | 1.68287 |
Последни новини
- 21:02 Хороскоп за петък, 17 октомври 2025 г.
- 20:57 Белият дом: Тръмп и Путин ще се срещнат в Будапеща
- 19:36 Иво Сиромахов става преподавател в Бургас
- 19:30 Кметът на Варна Благомир Коцев остава в ареста, реши шести състав на съда
- 19:28 Затварят за движение Дунав мост на 4 ноември
- 19:21 Нетаняху: Войната все още не е приключила
- 19:14 Гроздан Караджов: Инвестираме 1,5 млрд. евро в модернизацията на жп линията София – Гюешево
- 19:07 Над 200 000 крайбрежни жилища в Нова Зеландия са застрашени заради климатичните промени