Варна<+> 17.09.2025 11:26 Снимка: ДНЕС+
Варненската библиотека въведе мобилно приложение за услугите си
Регионална библиотека „Пенчо Славейков“ – Варна въведе безплатно мобилно приложение за регистрирани читатели, обявиха от културната институция.
Libvar Mobile е мобилният вариант на платформата „Моята библиотека“ и позволява бързо и удобно управление на библиотечния профил. Функционира от началото на септември.
С приложението потребителите могат да търсят книги по заглавие и автор, да правят онлайн заявки, да следят заетите книги и сроковете на заемане, да удължават срокове, да проверяват историята на четеното през последната година и да получават информация за събития и културни инициативи в библиотеката.
Libvar Mobile е съвместимо с Android и iOS устройства, включително телефони, таблети и часовници.
За използване на мобилното приложение е необходимо притежаване на валидна регистрация като читател на Регионална библиотека „Пенчо Славейков“. Регистрацията в библиотеката се извършва само на място във всеки от обслужващите отдели, посочват от институцията.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 21:36 Въпреки спекулациите: Радев тази вечер с Деси за победата
- 21:35 Борисов: Благодаря за всеки глас за ГЕРБ. Поздравявам първия!
- 21:32 "Маркет ЛИНКС" към 20 ч.: "БСП - Обединена левица" не влиза в парламента
- 21:00 Камерите тръгнаха: броенето на бюлетините вече е на живо
- 20:59 „Възраждане”: Благодарим на избралите единствената партия, която защитава националния интерес
- 20:58 Андрей Райчев:От утре България е в нов политически етап. Радев взима нещата в ръце, и то категорично
- 20:56 Крум Зарков: Поздравяваме партията на Радев за победата, това й дава огромна отговорност
- 20:55 Радев се устремява към премиерския пост: Няма да ходим на нови избори! Подавам ръка на ПП-ДБ