Варна<+> 30.03.2021 18:04 Снимка: ДНЕС+
Увеличават COVID леглата във Варна
Болниците във Варна увеличават леглата за пациенти с коронавирус от 30 на 35%, съобщава БНТ.
Мярката влиза в сила от днес заради повишената заболеваемост.
Областният кризисен щаб реши общият брой на COVID леглата в лечебните заведения в областта да бъде 660.
В момента са свободни 94 легла и 8 интензивни./БНТ
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:29 Учителите в готовност за протест заради бюджета
- 16:21 Украйна ще подпише споразумения за над 10 млрд за възстановяване
- 16:13 Рим контрира шефа на НАТО: Разрешили сме само логистични полети, а не въздушни удари срещу Иран
- 16:06 Депутатите приеха окончателно промените в Закона за съдебната власт
- 15:59 Рюте: Италия разреши 500 американски военни самолета да излетят от нейната територия
- 15:55 Стартира Лятната програма за групови занимания ,,Приключения около света"
- 15:52 ЕС отпусна първите 3,2 млрд. евро от новия заем за Украйна
- 15:45 Цените за строителството на жилища в България са с най-драстичен ръст в ЕС