Варна<+> 11.10.2021 18:03 Снимка: ДНЕС+
Прокуратурата във Варна: Загиналите деца при пожара вчера не са били братче и сестриче
Децата, загинали в събота вечерта при пожар във варненския квартал „Владиславово“ не са били братче и сестриче, съобщава „24 часа“ като се позовава на окръжния прокурор Красимир Конов.
Мъжът и жената ,обитавали опожарения апартамент не са имали общи деца.
22 - годишната Мартина е била майка на момченцето на една годинка, чийто баща е друг мъж.
37 - годишният Емил пък е баща и е отглеждал сам на четиригодишното момиченце, което също е загинало при пожара. Двамата са употребявали редовно наркотици, потвърдиха от прокуратурата.
Емил и Мартина все още са в следствения арест по обвинение за умишлен палеж, завършил със смърт.
Вероятно утре във Варна ще бъде повдигнато официално обвинението срещу тях съобщиха от прокуратурата. Все още не са готови резултатите от аутопсията на трупа на голямото дете.
По неофициална информация Мартина е била проститутка, а и двамата са били пристрастени към наркотиците.
Според думи на брата на Емил, които той е написал в социалните мрежи, двамата често оставяли децата сами, друсали са се, но категорично не вярва да са убили умишлено децата си./24 часа
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:20 Въпреки примирието: Израел продължава да убива палестинци в Газа
- 19:12 Откриха нов вариант на COVID
- 19:04 Европарламентът въвежда общи определения и наказания за корупцията в ЕС
- 18:56 Путин: Последиците от конфликта в Близкия изток може да са като при COVID-19
- 18:48 НАТО: За последното десетилетие България е увеличила двойно разходите си за отбрана
- 18:40 Сарафов на отчетното събрание на Варненската апелативна прокуратура: Отказвам интервюта и коментари
- 18:32 Песков: Киевският режим изнудва страните от ЕС с тръбопроводите като оръжие
- 18:24 Минималната работна заплата в Гърция става 920 евро от 1 април