Варна<+> 12.07.2023 12:38 Снимка: ДНЕС+
Полицията задържа двама младежи за кражба на оптичен кабел на мобилен оператор
Вчера, след незабавни полицейски действия, в ареста са задържани 21 и 27-годишни жители на с. Каменар, известни на полицията.
По първоначални данни, мъжете са демонтирали капак на тротоарна шахта на мобилен оператор и са откраднали 6 метра оптични кабели и муфи, чрез срязване.
Мъжете са в ареста на Първо РУ за срок до 24 часа, а срещу тях е образувано досъдебно производство.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:33 Украински МиГ-29 се разби край Полтава, Русия унищожи друг на летище "Вознесенск"
- 10:22 Александър Вучич обяви, че ще подаде оставката си
- 10:10 България пречупи Канада в 5-геймова драма за четвърта победа в Лига на нациите
- 09:58 Чудо в бедствието: 32 часа след труса извадиха от отломките оцеляло новородено (видео)
- 09:53 Меси резерва, но вкара на Йордания
- 09:47 Инспектори на Агенцията по храните спряха 5 тона храни с изтекъл срок на годност
- 09:36 Земетресение с магнитуд 5,9 разтърси Пакистан и Афганистан
- 09:26 Първи мераклия: Николай Ненчев обяви номинацията си за президент