
Варна<+> 30.06.2023 12:25 Снимка: ДНЕС+
Подпийнала варненка блъснала патрулка и избягала от местопроизшествието
Снощи, около 22.45 часа на кръстовището на булевардите „Цар Освободител“ и „Република“ е станало ПТП. Автомобил на ОДМВР –Варна е изчаквал на червен сигнал на светофара, когато върху него връхлетял лек автомобил, управляван от 36-годишна варненка, съобщават от полицията за ДНЕС+.
След удара, виновната водачка се е опитала да избяга с управляваното от нея ППС. Последвала гонитба и след няколко улици, униформените успели да спрат извършителката.
По информация към момента, жената е била във видимо нетрезво състояние и е отказала да даде кръвна проба, при пристигане на униформените от Пътна полиция.
В автомобила до нея е била малката ѝ дъщеря. На нарушителката са съставени два АУАН.
![]() |
1 | 2.07669 |
![]() |
1 | 2.26842 |
![]() |
10 | 3.86322 |
![]() |
100 | 4.09174 |
![]() |
1 | 1.67337 |
Последни новини
- 14:55 Fox News публикува емоционалното "писмо за мир" на Мелания Тръмп до Путин: "Време е"
- 14:45 С. Николов: Срещата Путин-Тръмп може да отвори пътя към избягване на най-страшното - световна война
- 14:34 The Spectator: Срещата на върха в Аляска не вещае нищо добро за Украйна
- 14:22 ISW: Превземането на целия Донецк ще бъде сложна операция за руснаците, въпреки изявленията на Путин
- 14:11 Огнян Минчев: В Аляска е имало сделка - редки и не толкова редки метали, съвместни проекти ...
- 14:01 Николай Николов: Трябва ни нова техника за пожари, наличните хеликоптери не са добър вариант
- 13:48 Безредици из цяла Сърбия: Палежи на партийни офиси, шокови гранати и сълзотворен газ
- 13:36 Да опресним паметта на ген. Атанасов: Как ПП-ДБ искаха лично да си назначават шефовете на службите