Варна<+> 08.02.2026 11:56 Снимка: Виждам те КАТ-Варна
Пежо мина на червено и се заби в подлеза на кръстовище във Варна (СНИМКИ)
Лек автомобил Пежо се за малко да влезе в подлеза на кръстовището на ул. Георги Бенковски и бул. Владислав Варненчик, съобщават от ОД на МВР за ДНЕС+ .
Сигнал за инцидента е подаден в 9:55 ч. тази сутрин.

По данни към момента автомобилът е шофиран от 48- годишна варненка.
Водачката е преминала на червен сигнал на светофара.

От удара жената е с фрактура на таз и лумбален прешлен- без опасност за живота, а водачът на другата кола- варненец на 24 години, е с леки контузии.

По материала работи Геновева Михайлова, ДНЕС +
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 00:08 Хороскоп за вторник, 9 юни 2026 г.
- 19:33 Още 4 държави дават фалшиви книжки като бандата на "Калашниците"
- 19:27 Папа Лъв ХІV: Оръжията могат да наложат временна тишина, но не могат да изградят траен мир
- 19:19 Иван Хиновски: Поскъпването на ток и парно от 1 юли ще се отрази негативно върху домакинствата
- 19:15 Проф. Гроздински: Вандалите в Киев унищожиха паметника на великия Булгаков. Напомнят на нацистите
- 19:11 Биков обвини Радев, че е станал рекламно лице на големите търговски вериги
- 19:06 Гръмотевична буря се очаква в Мексико Сити по време на откриването на Мондиала
- 19:03 Доц. д-р Десислава Калчева, Фискален съвет: Необходима е фискална децентрализация на общините