Варна<+> 08.02.2026 11:56 Снимка: Виждам те КАТ-Варна
Пежо мина на червено и се заби в подлеза на кръстовище във Варна (СНИМКИ)
Лек автомобил Пежо се за малко да влезе в подлеза на кръстовището на ул. Георги Бенковски и бул. Владислав Варненчик, съобщават от ОД на МВР за ДНЕС+ .
Сигнал за инцидента е подаден в 9:55 ч. тази сутрин.

По данни към момента автомобилът е шофиран от 48- годишна варненка.
Водачката е преминала на червен сигнал на светофара.

От удара жената е с фрактура на таз и лумбален прешлен- без опасност за живота, а водачът на другата кола- варненец на 24 години, е с леки контузии.

По материала работи Геновева Михайлова, ДНЕС +
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:50 Бившата гимнастичка Цвети Стоянова: Отне ми 10 години да проговоря за трагедията
- 15:46 МВнР към Мицкоски: Отдаваме изключително значение на защитата на дипломатическата кореспонденция
- 15:38 Фискалният съвет: Бюджет 2026 влошава дългосрочната фискална устойчивост
- 15:30 Казахстан е готов да доставя гориво на Русия, ако поиска
- 15:26 Телепортация или гаф? Джани Инфантино се появи на два мача едновременно на Мондиала
- 15:15 Ройтерс: Джей Ди Ванс и Марко Рубио говорят по различен начин за Иран и Израел
- 15:07 Любомир Николов: 20 собственици на незаконни имоти са задържани при акцията в рйон „Приморски“
- 14:59 Пламен Абровски, МЗХ: Парите за земеделие в бюджета ще бъдат достатъчни