
Варна<+> 21.12.2023 11:12 Снимка: ДНЕС+
Община Варна организира празничния концерт „Заедно в новогодишната нощ“
Празничната програма започва в 22:00 часа на 31 декември и ще продължи до 2:00 ч. на 1 януари
На площад „Независимост“ ще бъде монтирана уникална за България 3D LED сцена, предвидени са и лазерни ефекти
Община Варна организира традиционния празничен концерт „Заедно в новогодишната нощ" за жителите и гостите на града. Празничната програма ще започне в 22:00 часа на 31 декември и ще продължи до 2:00 ч. на 1 януари.
Специално за събитието на площад „Независимост“ ще бъде монтирана уникална за България 3D LED сцена, предвидени са и лазерни ефекти.
Празничната музикална програма е с участието на популярните изпълнители C-Block, които ще представят за първи път пред варненската публика ретро хитовете си Keep Movin’, So Strung Out, Time Is Tickin’ Away, Broken Wings, We Believe и др.
На сцената ще излязат още Стенли и неговите музиканти, които ще изпълнят незабравимите песни на група „Тангра“.
По традиция варненските артисти са преобладаваща част от програмата на концерта. Сред участниците са певицата Виктория Георгиева /Victoria/, представила страната ни в изданието на „Евровизия“ през 2021 година, финалистите от телевизионните музикални формати /„Гласът на България“/ Тино /TINO/ и Александър Петров.
Сред участниците е и Симона Петрова – MONA /от „България търси талант“/, която ще заплени публиката с магията на фолклора, заедно с танцьорите от Фолклорен ансамбъл „Варна“.
Водещи на събитието ще бъдат певицата Надежда Петрова /NADIA/ и актьорът Емил Христов.
Още по темата
![]() |
1 | 2.10078 |
![]() |
1 | 2.25925 |
![]() |
10 | 3.85112 |
![]() |
100 | 4.16705 |
![]() |
1 | 1.67408 |
Последни новини
- 10:54 17 вида змии в България: Как да се предпазим от ухапване и какво да правим при инцидент
- 10:42 Скок в цените на повечето плодове и млечни продукти
- 10:33 Внимание! Код "червено" за пожари
- 10:21 Иван Иванов посяга към титлата на "Уимбълдън" преди мъжкия финал
- 10:11 6000 лева е гаранцията на задържаните за най-голямата нелегалната фабрика за цигари
- 09:59 71-годишна българка е намерена мъртва във водите на Егейско море
- 09:46 Общо 164 пожара са потушени в страната през изминалото денонощие
- 09:33 Яхтата на Роналдо предизвика хаос в гръцко пристанище – капитанът е арестуван